Που μπορείτε να ασκήσετε την Πρακτική σας ;
Ο κάθε σπουδαστής για την άσκηση της πρακτικής του, επιλέγει από μια λίστα εγκεκριμένων και πιστοποιημένων οδοντιατρείων/πολυοδοντιατρείων σε όλη την Ελλάδα ή την Κύπρο, που συνεργάζονται για την υλοποίηση του προγράμματος και την πρακτική εξάσκηση των σπουδαστών, υπό τη συνεχή καθοδήγηση και υποστήριξη έμπειρων εκπαιδευτών, οδοντιάτρων και βοηθών οδοντιάτρου.
![Mastercourse Workshops Βοηθός Οδοντιάτρου Σπουδές](https://e-merimna.gr/wp-content/uploads/2023/11/master-course-workshops-dental-assistant.jpg)